Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1644
Aixam , 463
Alfa Romeo , 2187
Alpina , 408
Artega , 199
Asia Motors , 105
Audi , 20794
BAIC , 23
Bentley , 81
BMW , 18014
Brilliance , 31
Bugatti , 67
Buick , 24
Cadillac , 98
Chevrolet , 890
Chrysler , 608
Citroën , 8024
Corvette , 26
Dacia , 323
Daewoo , 330
Daihatsu , 47
DeTomaso , 8
Dodge , 224
Ferrari , 62
Fiat , 8500
Ford , 8933
GMC , 60
Great Wall , 18
Grecav , 11
Honda , 365
Hummer , 46
Hyundai , 1846
Infiniti , 36
Isuzu , 62
Jaguar , 360
Jeep , 1028
Kia , 1365
KTM , 25
Lada , 188
Lancia , 297
Land Rover , 1738
Landwind , 3
Lexus , 46
Ligier , 8
Lincoln , 53
Lotus , 10
Maserati , 37
Maybach , 9
Mazda , 946
Mercedes-Benz , 28011
MG , 69
MINI , 815
Mitsubishi , 1130
Morgan , 10
Nissan , 2156
NSU , 11
Opel , 28782
Peugeot , 11789
Piaggio , 33
Plymouth , 7
Pontiac , 20
Porsche , 313
Proton , 17
Renault , 13061
Rover , 406
Saab , 182
Seat , 2996
Škoda , 2824
Smart , 1072
Spyker , 3
Ssangyong , 181
Subaru , 77
Suzuki , 476
Talbot , 4
Tata , 85
Tesla , 14
Toyota , 1112
Trabant , 7
Triumph , 3
TVR , 59
UAZ , 15
VW Volkswagen , 82146
Volvo , 1213
Wartburg , 21
Wiesmann , 36
Yugo , 27
Zastava , 58

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 21:20
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes E200 i prodhuar me 16.10.2015 shitet PA Doganë

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:33
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45
Linku:
Vetura , Burim

VW Amarok, 2,0 l, Dizel, 180 PS, Automatik

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 12:38
Linku:
Vetura , Rahovec

Audi a3

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 22:34 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 22:34 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:34 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:33 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES AUDI RANGE ROVER DEFEKT

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:33 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:33 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:33 Vetura , Pejë

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:33 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:32 Vetura , Prizren

AUTO-VETURA BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:32 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:32 Vetura , Shtime

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:31 Vetura , Gjilan

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 22:30 Vetura , Besianë

��BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:30 Vetura , Gjilan

AUDI A4 AUTOMATIK

15 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat 2.0 automatik

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Vetura , Deçan

��AUTO-SHALA BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7 ME KESH ��

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:29 Vetura , Burim

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 22:29 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:29 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN ME RKS KESH

80 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:29 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:28 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:24 Vetura , Kaçanik

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:24 Vetura , Viti

PEUGEOT 208 AUTOMATIK DIZEL 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

Skoda Octavia VRS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:23 Vetura , Prizren

Audi a4 2.0 TDI

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 dize 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:23 Vetura , Dardanë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DHE PA DOGAN 24/7

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 2.0 BiTDI 239ps 4MOTION

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIK 61xxx KM / ME DOGAN

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / MATRIX / 2016

18 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 B9 2.0 TDI AUTOMATIK 2O17 / ME DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Renegade i importuar nga Zvicra me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 Vetura , Prizren

Tauran 2.0 Dsg. 80 mi klm. 2018

16 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:21 Vetura , Lipjan

Shitet peugeot 307 2.0 hdi

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 Vetura , Drenas

mini one 1.4 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:20 Vetura , Prishtinë

GL Regjistrim invalidor doganohet regjistrohet shitet ndrroh

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Viti

BMW X6 30D 240KM RKS SI I RI FACELIFT

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

BMW 530d e60

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

Urgjent Passat B8

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Vetura , Viti

BMW 3 GT 2015 AUTOMATIK

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Opel Combi 1.3 CDTI

2 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:14 Vetura , Pejë

Peugeot 308 2.0 hdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

Renault

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:14 Vetura , Besianë

T5 kamionet 1.9 TDI viti 2005 i doganuar

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:14 Vetura , Viti

CITROEN DS5 1.6 DIZEL AUTOMATIK I DOGANUAR

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:14 Vetura , Ferizaj

Bmw 3

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione