Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 69609
Golf Plus , 1696

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Mar 16:26
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:52
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:32
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 10:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:20 Vetura , Mitrovicë

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 TDI 049204333

9 700 EUR

Sot 10:20 Vetura , Gjilan

WV GOLF 5 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION 140PS CABRIOLET

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:19 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0TDI 4MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Vetura , Mitrovicë

Golf 1.6 benzin rks i qlajmrun

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:18 Vetura , Gjilan

Shiten fellnet me goma vere

320 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:17 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 Comfo 2.0 Tdi Automatik Dsg 190 mi km Doganuar

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:16 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 GTD AUTOMATIK DSG 173.xxxKM Full VETEM me DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 Vetura , Prizren

Shitet Golf 4, 1.4 ne gjendje super te mire

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:15 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Golf VII 1.4 TSI

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 Vetura , Vushtrri

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:12 Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Vetura , Lipjan

GOLF 7 1.6 TDI..2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:10 Shitorja Vetura , Gjakovë

VW GOLF VI 2.0 GTI SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 1.6 TDI VITI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:09 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI 103 KW - 6 SHPEJTSI - FULL EKSTRA - 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 10:05 Vetura , Prizren

Golf 7 Plus Sportvan

17 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:04 Shitorja Vetura , Prizren

VW Golf 7 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Vetura , Ferizaj

Golf 7 R-Line me dogan te paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7.5 1.6 TDI VITI 2017 AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 2.0 GTD VITI 2018 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7 2.0 TDI HIGHLINE ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Ferizaj

GOLF 7.5 1.6 TDI VITI 2017 AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7 2015 100mij Km

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:00 Vetura , Ferizaj

Shitet Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Shitorja Vetura , Prizren

Vw Golf 6 1.4 TSI ������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 Vetura , Ferizaj

Shitet golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:59 Vetura , Drenas

Golf 1.9 dizel rks i skadun 049 355 295

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 Plus 1.6 TDI Automatik DSG I Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Vetura , Kastriot

SHES APO NDRROJ VETUREN GOLF 7 1.6 TDI DSG 044202497

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF 6+, 2.0, 140 PS, VITI 2013, M-MATCH

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI RLINE 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:57 Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI VITI 2014 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:56 Vetura , Ferizaj

Golf 6 automatik 1.6 tdi v.p 2012 model MATCH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI RKS 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Therandë

Shitet Golf 5

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Ferizaj

Golf 7 1.6-TDI Automatik-2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 2.0 TDI RKS

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Vetura , Pejë

SHITET VETURA GOLF 6 +, 2.0, 140 PS, VITI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione