Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1832
Aixam , 482
Alfa Romeo , 2196
Alpina , 419
Artega , 195
Asia Motors , 104
Iveco , 1
Audi , 25582
BAIC , 14
Bentley , 76
BMW , 18751
HTC , 1
Brilliance , 32
Bugatti , 76
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 727
Chrysler , 688
Citroën , 7375
Corvette , 32
Dacia , 263
Daewoo , 368
Daihatsu , 150
DeTomaso , 7
Dodge , 205
Ferrari , 94
Fiat , 10298
Ford , 10750
GMC , 116
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 553
Hummer , 52
Hyundai , 1758
Infiniti , 37
Isuzu , 149
Jaguar , 303
Jeep , 1120
Kia , 1269
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 228
Lancia , 350
Land Rover , 1565
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 56
Lotus , 13
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1185
Mercedes-Benz , 41002
MG , 103
MINI , 706
Mitsubishi , 1490
Morgan , 10
Nissan , 2374
NSU , 16
Oldsmobile , 15
Opel , 37976
Peugeot , 11695
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 39
Porsche , 256
Proton , 27
Renault , 14195
Rover , 571
Saab , 201
Seat , 3423
Škoda , 2301
Smart , 997
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 86
Suzuki , 773
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1510
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 68
UAZ , 18
VW Volkswagen , 120397
Volvo , 1310
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 214
Zastava , 242

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 02:09
Linku:
,

Subwoofer Pioneer 12" 1400watt

155 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:15
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:17
Linku:
,

Peugeot 508 1.6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:02
Linku:
,

WV CADY 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 00:09 ,

SHITET MERCEDES CLS 320 RKS VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:07 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:07 ,

Opel Astra H

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

Mercedes Benz Vito 220 CDI VITI 2009 Me Klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:06 ,

OPEL CORSA 2005 BENZIN 1.0 RKS DERI FUND VITI

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:06 ,

SHITET AUDI A6 1.9 DIZEL VITI99 RKS 7MUJ

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:04 ,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 ,

Shitet ose nderrohet Volvo XC60 D5

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:02 ,

VW PASSAT 1.9 TDI

3 600 EUR

Sot 00:02 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG ndrrim me golf 5 auto

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:01 ,

VW Golf 6 GTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:01 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:57 ,

Ceddy

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 ,

Golf 7 1.6 automatic 160 mij km

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

Golf 4 dy te kuqe chip

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:57 ,

Shitet Golf 4 urgjent

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:57 ,

GOLF 4 1.9 TDI 11 MUJ REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:56 ,

Caddy 1.6 TDI Ne gjendje shum te mire

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:56 ,

Golf 6+

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:55 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:55 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:54 ,

Golf 6 Tdi 2.0 Highline Panorama Doganuar 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:53 ,

Mercedes A180 CDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 ,

Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:53 ,

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:49 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI(Automatik)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

Shes peugeot 208!! Viti: 2016 RKS

6 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:49 ,

Shitet Opel Corsa

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:49 ,

Shitet opel vektra b 1.6 benxin plin viti 99 rks 9muj

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:48 ,

OPEL Meriva 1.7 CDTI i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 ,

SKODA Fabia 1.6 TDi i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 ,

Seat Ibiza 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:45 ,

Shitet pikapi viti 2008 disell 1.3 rks i skaduar

1 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:42 ,

Peugeot 407 Automatik 2.0 viti 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:41
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:41
Linku:
,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 D / 2007 /5ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40
Linku:
,

Shitet Busi 1.9 Dizel / Regjistrim Deri ne dhjetor

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:40 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 12.2021 KLIM AC

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione